Blizanów Drugi 5A, 62-814 Blizanów 62 7511017 zukblizanow@wp.pl

KOMUNIKAT

 

Szanowni Państwo,

w związku z panującym w Polsce, w tym również na terenie gminy Blizanów, zagrożeniem epidemiologicznym, związanym z występowaniem koronawirusa, zwracamy się z uprzejmą prośbą, do osób załatwiających sprawy w Zakładzie Usług Komunalnych w Blizanowie, o ograniczenie wizyt lub ograniczenie do minimum liczby osób zaangażowanych w załatwianie spraw.

Bardzo prosimy o załatwienie w urzędzie (osobiście) tylko spraw pilnych i niecierpiących zwłoki, natomiast w pozostałych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny, pisemny lub drogą elektroniczną.

W przypadku konieczności wizyty w celu zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się groźnego dla zdrowia i życia wirusa oraz szerzenia infekcji i ewentualnych zachorowań, zalecamy załatwianie spraw  pojedynczych osób, bez osób towarzyszących, z wyłączeniem przypadków, w których obecność innych osób jest konieczna do załatwienia określonej sprawy.

Z góry dziękujemy za zrozumienie i zastosowanie się do powyższej prośby, ponieważ nasze odpowiedzialne zachowania mają pomóc chronić nas wszystkich przed groźną infekcją i zachorowaniem.